POCT

Мета досліджень за місцем лікування (ДМЛ), що пропонуються Roche Diagnostics – допомогти як медичним працівникам, так і пацієнтам досягти оптимальних клінічних та медико-економічних результатів шляхом надання надійних, інтегрованих і простих у використанні рішень з діагностики за межами центральної лабораторії, які забезпечують отримання негайних результатів і швидке прийняття рішень щодо тактики лікування пацієнтів у стаціонарі та поза ним.

ДМЛ-рішення задовольняють клінічні потреби в оперативному отриманні точних результатів аналізів. Вони доступні в електронних медичних картках на моніторах пацієнтів, індивідуальних і палатних, з ними може працювати лікар і самостійно пацієнт.

Оскільки відповідальність за надання послуг покладається на медичних працівників, ми надаємо програмне забезпечення, що дозволяє контролювати всі аспекти проведення аналізу для високоякісного обслуговування пацієнтів:

  • Ми забезпечуємо точний і своєчасний аналіз і можливість порівняння його результатів зі станом конкретного пацієнта

  • Ми гарантуємо автоматизоване управління користувачами та повторну сертифікацію користувачів

  • Ми забезпечуємо надання звітів, необхідних лікарю

  • Ми забезпечуємо документальне оформлення лабораторних аналізів і проведення контролю якості для цілей аудиту

Ми також пропонуємо пристрої для самостійного контролю рівня згортання крові, рівня холестерину, тригліцеридів та лактату.

Продукти, які ми пропонуємо для ДМЛ

ІТ-рішення Accu-Chek® Inform II та cobas® Infinity POC підтримують лікаря та медичну сестру Point of Care в оптимізації управління складними завданнями.

Аналізатор cobas® b 221 забезпечує швидкі результати, простий у використанні та вимагає незначного обслуговування, а також пропонує гнучку конфігурацію, яка відповідає потребам найвимогливіших користувачів щодо критичного аналізатора у відділах великої потужності.

Аналізатор РОС cobas® h 232 - це портативна система діагностики серцевих показників, що підтримує лікування пацієнтів із симптомами болю в грудях та задишки. Це забезпечує надійний діагноз у лікарняній палаті та оцінку стану пацієнта на основі результатів, порівнянних із лабораторними методами, які можуть надсилатися до ІТ-системи лікарні.

CoaguChek®Pro II - це клінічно необхідний пристрій для тесту на згортання крові в місці догляду за пацієнтом.

Accutrend® Plus - це портативний пристрій для виявлення серцево-судинних захворювань (загального холестерину, тригліцеридів, глюкози та лактату). Пристрій підходить як для професійного використання, так і для самоконтролю (крім глюкози).

CoaguChek® INRange - це пристрій, який дозволяє пацієнтам зручно визначати PT / INR.

cobas® b 123 POC - це мобільний аналізатор на основі картриджів. Завдяки гнучким конфігураціям і продуктивності до 30 зразків на годину, систему cobas® b 123 POC можна легко адаптувати до клінічних потреб реанімаційного відділення, відділення швидкої допомоги або операційних, операційних, неонатальних відділень, діалізних установ або лабораторій. Зручна для оператора система пропонує просте управління і не вимагає щоденного обслуговування, зменшуючи час простою аналізатора.

cobas® b 101 - це система, здатна визначати такі параметри: HbA1c, ліпідний профіль та CRP. Аналізи проводяться на зразку свіжої капілярної крові, цільної венозної крові або плазми K2 або K3-EDTA (лише ліпіди). Система забезпечує швидкі та надійні результати і призначена для професійного використання в клінічній лабораторії або на пунктах обслуговування пацієнтів.

cobas® infinity POC IT - це інтегрований веб-додаток із відкритим підключенням, який допомагає керувати тестами Point of Care з одного місця. Цей відкритий код інтегрується з більш ніж 90 пристроями Point of Care (Roche та non-Roche), а також інформаційними системами лікарні та лабораторії, включаючи HIS, LIS, HR, LMS та EMR.

Ця програма призначена для керівників лабораторій та координаторів пристроїв POC. Пристрій працює на настільних ПК, планшетах та мобільних телефонах (iOS та Android) і характеризується зручним інтерфейсом та інноваційними функціями.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche