Аналіз сечі

Експертні знання отримані на підставі досвіду понад 50 років

Аналіз сечі може виявити серйозні захворювання, які протікають без симптомів на ранніх стадіях і можуть бути вилікуваними2. Ці стани можуть завдати серйозної шкоди, якщо їх залишаться невиявленими. Тест-смужки для аналізу сечі становлять ключовий та легкий у використанні діагностичний інструмент для швидкого отримання надійної інформації про патологічні зміни складу сечі. Їх діагностична важливість головним чином стосується діагнозу першої лінії, скрінингу під часі стандартних або профілактичних досліджень та моніторингу лікування3.


Сьогодні Roche Diagnostic пропонує широкий вибір систем для аналізу сечі. На підстав досвіду понад 50 років у області проведення аналізу сечі, з моменту презентації першої смужки Combur-Test® ми постійно покращуємо технологію виробництва смужок, що використовуються у клінічній та загальній лікарській практиці. У відповідь на потреби споживача у підвищенні ефективності та безпеки ми розробили ряд аналізаторів з різним степенем автоматизації та виходу. Ми скомбінували підтверджену технологію використання смужок Combur-Test4,5 з методами автоматизації Roche Diagnostics, та пропонуємо персоналізовану систему аналізу сечі для кабінетів лікарів, медичних центрів та центральних лабораторій.

Представляємо продукти, призначені для аналізу сечі

Напівавтоматичний аналізатор сечі cobas u411 призначений для лабораторій, які отримують приблизно 30-100 проб сечі на день.

Аналізатор сечі cobas u 601 - це модульна система аналізу сечі, розроблена для лабораторій, які отримують 100-1000 проб сечі на день.

Мікроскоп-аналізатор cobas u 701 автоматизує ручний метод оцінки мікроскопічного осаду, що є золотим стандартом в аналітиці. Завдяки стандартизації та автоматизації всіх ручних процесів, це виключає мінливість оператора, значно зменшує його втручання, одночасно збільшуючи продуктивність.

Аналізатор сечі Urisys 1100® - це напівавтоматичний ручний аналізатор сечі, розроблений для лабораторій, що отримують до 50 проб сечі на день.

Аналізатор cobas® 6500 - це повністю автоматизована система аналізу сечі для лабораторій, що обробляють 100–500 зразків сечі на день. Завдяки своїй модульній конструкції, cobas® 6500 може бути встановлений як самостійний аналізатор сечі, як самостійний мікроскопічний аналізатор сечі, так і як повна автоматизована система.

Список використаної літератури:

  1. Suthar, KS i Vanikar, AV, 2017. Badanie przesiewowe moczu w celu wczesnego wykrywania chorób nerek. The Indian Journal of Pediatrics, pp. DOI 10.1007 / s12098-017-2494-y.

  2. Krogsbøll, LT, Jørgensen, KJ & Gøtzsche, PC, 2015. Badanie przesiewowe za pomocą bagnetu moczowego w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności. Cochrane Database Syst Rev., 2015 (1), s. 1 CD010007.

  3. Ringsrud, KM & Linne, JJ, 1995. Badanie moczu i płyny ustrojowe: kolortekst i atlas. 1st ed. Maryland Heights: Mosby.

  4. Schot MJC, van Delft S, Kooijman-Buiting AMJ, i in. Wydajność analityczna, zgodność i łatwość obsługi sześciu analizatorów moczu testujących w punktach opieki pod kątem infekcji dróg moczowych w praktyce ogólnej. BMJ Open 2015; 5: e006857. doi: 10.1136 / bmjopen-2014-006857.

  5. Delft, S. v., Goedhart, A. & Spigt, M., 2016. Prospektywne, obserwacyjne badanie porównujące zautomatyzowaną i wizualną analizę moczu w miejscu opieki w praktyce ogólnej. BMJ Journals, 6 (8).

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche