Офтальмологія

Офтальмологія

Ми зосереджені на новаторських методах лікування для запобігання втраті зору, працюємо над пошуком і розробкою інноваційних рішень, прагнучи переглянути стандарти догляду за людьми з порушенням зору.

Виклики

Більше 1 мільярда людей у світі мають порушення зору, які можна було б усунути чи запобігти. [1] Мільйони людей живуть із захворюваннями, які підвищують ризик втрати зору. [2] Зниження зору та сліпота можуть мати серйозні та довгострокові наслідки на  всі аспекти життя пацієнтів та їхніх родин.

Втрата зору -  це глобальна проблема охорони здоров’я в світі, яку ми, компанія Рош, прагнемо вирішити разом із спільнотою людей із слабким зором, втілюючи в життя нові підходи до діагностики та лікування офтальмологічних захворювань.

Фокус

Компанія Рош співпрацює з клінічними дослідниками, офтальмологами, фахівцями із захворювань сітківки, а також із спільнотою пацієнтів, щоб краще розуміти потреби людей, які страждають на втрату зору .

Ми вивчаємо дані аналітичних джерел та нових технологій, таких як, наприклад,  дані з реальної клінічної практики, а також використання штучного інтелекту, щоб допомогти краще виявляти та контролювати перебіг захворювання, а також надавати необхідну допомогу пацієнтам із порушенням зору з урахуванням персоналізованого підходу до здоров’я очей.


Посилання:

  1. Word Health Organization. Blindness and vision impairment. [Internet; cited September 2021]. Available from: https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/blindness-and-visual-impairment

  2. Flaxman SR, Bourne RRA, Resnikoff S, et al. Global causes of blindness and distance vision impairment 1990-2020: a systematic review and meta-analysis. Lancet Glob Health. 2017; 5:1221-1234

M-UA-00001073

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche