Робота в «Рош»

Ви мрієте про кар'єрне зростання і бажаєте стати керівником? Подумайте про те, щоб реалізувати свої прагнення у «Рош».

Ми входимо в число провідних світових компаній, пропонуємо інноваційні рішення в галузі охорони здоров'я, постійно інвестуємо в медичні дослідження і розробки.

Наша продукція та послуги допомагають запобігати, діагностувати і лікувати цілий спектр захворювань, і тим самим сприяють збереженню і покращенню здоров'я людей в усьому світі.

Ми приділяємо особливу увагу областям медицини, в яких існує величезні незадоволені медичні потреби. Це, наприклад, онкологічні захворювання, вірусні інфекції, неврологічні захворювання, порушення обміну речовин, аутоімунні захворювання. Ми створили і вивели на ринок велику кількість високоефективних лікарських препаратів.

Бути частиною компанії-переможця

Працювати в «Рош» - означає бути на передовій науки і інновацій. Протягом багатьох років ми завжди прямуємо за новітніми тенденціями, часто самі визначаємо їх, а іноді і створюємо з нуля. Розробляючи передові технології і рішення в галузі охорони здоров'я, ми завжди враховуємо найвищі стандарти якості, навіть коли використовуємо нетрадиційні, оригінальні методи.

Ми є одним зі світових лідерів в області діагностики in vitro, а також одним з провідних постачальників біотехнологічних лікарських препаратів. Спираючись на перспективні можливості, які відкривають дослідження генома, наші підрозділи «Діагностика» і «Фармацевтика» працюють разом над створенням інтегрованих рішень, які можна адаптувати під потреби конкретних пацієнтів.

І, нарешті, що не менш важливо, наша компанія продовжує розвиватися. Незважаючи на активні зміни в галузі, ми підтримуємо організаційну стабільність і постійно приймаємо нові виклики. У вас буде можливість не тільки вчитися і розвивати свою кар'єру, але і залишити свій слід в історії.

Ви звикли віддавати всього себе своїй кар'єрі. Хіба ваш роботодавець не повинен робити те ж саме? Оскільки ми безперервно розвиваємося, ми розраховуємо, що наші співробітники будуть проявляти ініціативу і виходити на новий рівень. Ось чому ми цінуємо активних, далекоглядних самостійних і заповзятливих співробітників, які прагнуть просувати інноваційні рішення у всіх напрямках нашого бізнесу. А оскільки ми шукаємо компетенції в різних дисциплінах і регіонах, ви, безумовно, зможете збалансувати свої інтереси з потребами нашого бізнесу.

В якості одного із способів висловити нашу вдячність за вашу цінну роботу, ми пропонуємо привабливі компенсаційні пакети. Розроблені з урахуванням локальних особливостей, вони гарантують, що ви зможете задовольнити фінансові потреби, відповідні вашим очікуванням.

Наша продукція та послуги допомагають запобігати, діагностувати і лікувати цілий спектр захворювань, і тим самим сприяють збереженню і покращенню здоров'я людей в усьому світі.

Ми приділяємо особливу увагу областям медицини, в яких існує величезні незадоволені медичні потреби. Це, наприклад, онкологічні захворювання, вірусні інфекції, неврологічні захворювання, порушення обміну речовин, аутоімунні захворювання. Ми створили і вивели на ринок велику кількість високоефективних лікарських препаратів.

Насолоджуйтесь надихаючою атмосферою на робочому місці

У «Рош» ми розвиваємо культуру дебатів, взаємної поваги і рівності можливостей. Ми закликаємо кожного співробітника відкрито обговорювати і розглядати нові ідеї. Ваш досвід - головний фактор, який робить можливим такий обмін, він допомагає нам розвивати молодих співробітників. І це не все: у цій атмосфері, яка надихає, ви скоро відчуєте бажання розширювати свої професійні можливості.

Одним з ключових елементів нашої культури є зворотний зв'язок; обмін знаннями сприяє розвитку нових ідей, і це одне з наших основних конкурентних переваг.

Фокусуючись на природному довгостроковому зростанні, «Рош» розраховує на залучення талановитих і відданих професіоналів, таких як ви, які сповнені рішучості рухати компанію вперед. У свою чергу, ми подбаємо про те, щоб у вашому робочому середовищі залишався простір, необхідний для вирішення ваших особистих завдань, виконання ваших сімейних обов'язків і подальшого професійного зростання. Залежно від локальних особливостей, ми також пропонуємо різноманітні програми, в тому числі гнучкий робочий графік, можливості для занять спортом, для відпочинку та багато іншого. Таким чином, ми допомагаємо вам сконцентруватися на ваших пріоритетах і зберігати впевненість в тому, що жоден аспект вашого життя не залишиться без уваги.

Якщо підсумувати, то думайте про «Рош» як про успішну і далекоглядну глобальну компанію, в якій ви продовжите розвивати свою кар'єру і процвітати.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche