Клінічна біохімія та імунодіагностика

Клінічна біохімія та імунодіагностика


Roche Diagnostics пропонує сучасні діагностичні рішення у сфері клінічної біохімії та імунохімічних аналізів, що забезпечують персоналізацію та стандартизацію процесів у лабораторії.


Roche Diagnostics забезпечує надійні результати, швидкі та сумірні на усіх аналізаторах cobas®.


Roche Diagnostics постійно розробляє меню стандартних та специфічних тестів для підтримки діагностики, моніторингу, лікування та профілактики багатьох захворювань.


Історія компанії Roche розпочалась 1 жовтня 1896 р. поруч з Базелем, Швейцарія. Це відбулось після того, як нова компанія F. Hoffmann-La Roche & Co запустила виробництво хімічних та фармацевтичних речовин. Roche Diagnostic Department було запроваджено у 1969 р. Компанія Roche фокусувалась на роботі з покращення наявних та розробки нових діагностичних тестів, включаючи запуск у виробництво серій серологічних, бактеріальних та імунохімічних тестів.


Це сталось після того, як Roche Diagnostics почала співпрацювати з компаніями в рамках виробництва аналітичного обладнання, та водночас працювала над створенням умов, які б дали їй змогу запропонувати власне обладнання. Таким чином, до пропозиції були включені наступні біохімічні аналізатори: COBAS Bio, COBAS Fara, ціле сімейство пристроїв COBAS Mira та COBAS Integra.

Наступним етапом розвитку Roche Diagnostics був альянс Hitachi та отримання діагностичного відділу компанії Boehringer Mannheim.

 • Модульні та інтегровані системи
  Системи, що забезпечують виконання біохімічних та імунохімічних аналізів на єдиній платформі та скорочують кількість необхідних пристроїв у лабораторії. Гнучке модульне рішення значно сприяє прийняттю рішень у випадку необхідного розширення інфраструктури лабораторії завдяки розширеній запропонованій пошуковій панелі або збільшенню її ефективності.
 • Персоналізований дизайн
  Ми забезпечуємо відповідність проектів потребам лабораторій різних розмірів.
 • Обладнання для преаналітичної та постаналітичної роботи
  Це обладнання використовується для підготовки та обробки зразку перед маркуванням, а також управління зразком та його архівізація.
 • Лінії транспортування ССМ
  Ці лінії транспортування використовуються для підключення обладнання виробництва нашої компанії в одну систему. Це дозволяє контролювати переміщення зразків у лабораторії.

Вже понад 50 років...

Roche Diagnostics:

 • Компанія пропонує аналітичні системи, реактиви та програмне забезпечення
 • Надає технічну та програмну підтримку
 • Підтримує постійний зв'язок з клієнтами

Roche Diagnostics постійно працює над інноваційними рішеннями та розширює пропозицію, та завдяки цьому незмінно займає позицію світового лідера в області діагностики in vitro.

Ми створюємо майбутнє лабораторної діагностики.

Відкрийте для себе нашу продукцію для клінічної біохімії та проведення імунохімічних аналізів