Гістологічний
діагноз

Точна гістологічна діагностика


Щороку в різних країнах світу діагноз раку встановлюють більш ніж 14 мільйонам людей. Це число може сягнути 21 мільйону до 2030 року. Швидка та точна діагностика підвищує шанси на виживання мільйонів хворих на рак, це означає, що персоналізований діагноз грає критично важливу роль у боротьбі проти цієї смертельної хвороби.


Як компанія, яка представляє інноваційні діагностичні рішення для пацієнтів у всьому світі, ми надаємо всеосяжні рішення для патологічних лабораторій, включаючи автоматизовані машини для фарбування слайдів, портфоліо, яке містить більше 250 тестів для діагностичного застосування та прогнозування, а також підтримку у переході до цифрових рішень.

Інноваційна діагностика раку - від медичних систем Ventana до Roche

Компанія була заснована як Ventana Medical Systems, Inc у 1985 р. патологом д-ром Томасом Гроганом з Університету Арізони. Компанія Roche придбала її у 2008 р. Сьогодні, продукти, які виготовляються компанією VENTANA, входять до комплексного та всеосяжного портфоліо Roche Tissue Diagnostics, яка надає технологічно прогресивні та повністю автоматизовані рішення, що призвело до інновації у діагностуванні раку в усьому світі.

Першопрохідці у сфері персоналізованої охорони здоров’я

Ми покращуємо лікування пацієнтів шляхом запровадження високоякісних тестів, які визначають пацієнтів, що дають позитивну відповідь на специфічне цільове лікування. Шляхом супутньої діагностики ми комбінуємо точний діагноз із цільовим та відповідним лікуванням, яке доступне для кожного пацієнта. Ми співпрацюємо з компанією Roche Polska sp.z o.o. та іншими фармацевтичними компаніями для розробки прогнозованої діагностики, яка забезпечить пацієнтам варіанти персоналізованого лікування, наприклад імунотерапію для мобілізації імунної системи з метою відстеження та знищення ракових клітин.

Як ентузіасти пошуку інноваційних діагностичних рішень, ми постійно покращуємо наші продукти та розширюємо свою пропозицію, завдяки чому ми формуємо майбутнє цієї області медицини.

Основне та розширене фарбування


Інноваційні технології та рішення, адаптовані до потреб та потенціалу патоморфологічних лабораторій.

Прогностичне тестування грає критично важливу роль для розробки персоналізованої медицини супутньої діагностики.


Комбінація точного діагнозу з обраним належним чином терапевтичним лікуванням - найважливіша у розробці персоналізованої медицини, вона дозволяє вам збільшити шанси на отримання позитивних результатів, та внаслідок цього - на спасіння життя пацієнтів та покращення його якості.

predictive testing

Панелі антитіл


Розширене портфоліо, яке складається з більше, ніж 250 готових до використання антитіл, становить гарантію отримання надійних результатів у патоморфологічних лабораторіях в різних країнах світу. Повністю оптимізовані панелі антитіл для використання на платформах BenchMark відрізняються високою чутливістю та специфічністю, що збільшує надійність результату та впевненість у діагнозі.

Використання молекулярних тестів у онкологічній діагностиці


Roche Diagnostics пропонує молекулярні тести для онкологічної діагностики, включаючи тести EGFR, на протоонкоген B-Raf (BRAF) V600 та білок-протоонкоген KRAS.

Перехід патоморфологічної лабораторії до цифрових технологій


Перехід патоморфологічної лабораторії до цифрових технологій зі застосуванням рішень Roche Diagnostics дозволяє виконувати точну діагностику, результати якої забезпечать запровадження більш ефективного та персоналізованого лікування.