Гематологія

Гематологія – складна галузь медицини, що має багато викликів. У Roche пошук інноваційних рішень для людей, які страждають на захворювання крові, є не лише пріоритетом, а й у нас у крові.

Виклик

Гематологія охоплює все, від раку крові до порушень згортання крові, таких як гемофілія, та захворювань системи комплементу, таких як пароксизмальна нічна гемоглобінурія. Хоча багато з цих захворювань різні за своєю природою, загальним для багатьох з них є серйозний вплив, який вони можуть чинити на виживання та якість життя. Рак крові є четвертою за поширеністю причиною смерті від раку в усьому світі; трьома найпоширенішими типами раку крові є мієлома, лейкемія та лімфома.

Незважаючи на значний прогрес за останні роки, багато пацієнтів, як і раніше, мають обмежені можливості лікування. Щоб вирішити ці проблеми, ми співпрацюємо з академічними установами, регулюючими органами та іншими компаніями, сподіваючись визначити тенденції чи ідеї на основі величезної кількості клінічних даних щодо захворювань крові, що, у свою чергу, може призвести до майбутніх інновацій.

Фокус

Наше зобов'язання виходить за рамки розробки інноваційних методів лікування та відіграє ширшу роль у покращенні якості життя пацієнтів. Ми вивчаємо найкращі способи надання пацієнтам інновацій якнайшвидше та ефективніше, у тому числі розвиваємо та вдосконалюємо те, як розробляються наші клінічні випробування та як застосовуються наші методи лікування. Ми також шукаємо нові способи виміру результатів лікування за рахунок використання альтернативних клінічних кінцевих точок.

Ми продовжуємо інвестувати в інноваційні варіанти лікування людей із захворюваннями крові, оскільки наші команди прагнуть постійно забезпечувати трансформаційні зміни для пацієнтів та лікарів, які їх лікують.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche