Roche постійно прагне бути надійним членом спільноти хворих на гемофілію, змінюючи ландшафт лікування, щоб мати можливість допомогти всім людям з гемофілією А жити якнайкраще.

Гемофілія — це серйозний спадковий розлад кровотечі, при якому кров людини не згортається належним чином, що у важких випадках призводить до неконтрольованої кровотечі, спонтанної або після незначної травми.

Медична допомога при гемофілії А, найвідомішому спадковому розладі згортання крові, часто обмежена в країнах, що розвиваються. Залишені без лікування кровотечі можуть призвести до незворотного пошкодження суглобів і внутрішньочерепних кровотеч, а також потенційно спричинити проблеми з розвитком мозку, які можуть бути небезпечними для життя. Рош тісно співпрацює з багатьма партнерами, щоб забезпечити постійний і передбачуваний доступ до профілактичного лікування та лікування розладів згортання крові на вимогу для людей у місцях, які цього найбільше потребують.

Понад 20 років Roche розробляє інновації та постачає ліки для людей із захворюваннями крові. З появою нових методів лікування гемофілії ми тісно співпрацюємо з усіма куточками глобальної спільноти хворих на гемофілію, намагаючись допомогти покращити надання лікування тим, хто його найбільше потребує; через нашу відданість підтримці пацієнтів на всіх етапах їхнього шляху до гемофілії; і, зрештою, допомагає змінити спосіб лікування та управління гемофілією.

Працюючи над спільним баченням «Лікування для всіх», Roche разом з партнерами, прагнуть усунути прогалини в охороні здоров’я та запропонувати інноваційні рішення для лікування пацієнтів з гемофілією.

На сайті розміщена інформація про гемофілію для пацієнтів та інформація для лікарів про новини у сфері гемофілії, протоколи і стандарти лікування, клінічні випробування, тощо.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.