Існують сотні розладів нервової системи, які вражають мільйони людей у всьому світі. Майже кожен знає людину з неврологічним захворюванням, яке може мати значний вплив на повсякденне життя. Наші інноваційні ліки та діагностичні тести продовжують розширювати межі наукових знань та допомагають пацієнтам у всьому світі.

Ми керуємося ідеєю, що неухильне прагнення до революційної науки може змінити життя людей, які стикаються з серйозними та небезпечними для життя захворюваннями. Ми співпрацюємо з академічними колами, вченими, галузевими партнерами та учасниками клінічних випробувань і слідуємо науковим досягненням, щоб покращити життя пацієнтів.

Завдяки їхній підтримці ми несемо спільну відповідальність за значні терапевтичні досягнення для деяких із найскладніших для лікування хвороб у світі.

Неврологічні захворювання були найскладнішими для розуміння та лікування, і вплив цих захворювань створює нові проблеми для систем охорони здоров’я, економіки, пацієнтів та їх сімей у всьому світі.

Генерація даних має важливе значення для забезпечення чіткого та вимірюваного розуміння глобальної та місцевої потреби у лікуванні таких хвороб. Ми працюємо з нашими партнерами, щоб використовувати потужність даних для стимулювання активних змін і прямого подолання суспільних бар’єрів.

Неврологія є наріжним каменем нашого майбутнього, але ми не можемо зробити це поодинці. Разом із нашими партнерами ми продовжуватимемо розширювати межі наукових знань, щоб досягти клінічного успіху і вирішити деякі з найбільших проблем у неврології сьогодні. Ми сподіваємося створити завтрашній день, де неврологічні розлади більше не обмежують людський потенціал, щоб зберегти те, що робить нас тими, ким ми є.

Завдяки підтримці наших партнерів ми несемо спільну відповідальність за значні терапевтичні досягнення для деяких із найскладніших для лікування хвороб у світі.

На сайті ви дізнаєтесь про останні новини у сфері неврології, протоколи і стандарти лікування, анонси подій, клінічні випробування у неврології, тощо. Інформація на сайті призначена для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.