Імунна система призначена для розпізнавання та усунення мутованих клітин у здорових людей. Однак з невідомих причин ця природна система нагляду інколи дає збій, і коли це відбувається, може виникнути рак.

Метою імунотерапії є посилення здатності імунної системи виконувати свою роботу. Розширюючи наше розуміння біології раку та імунної системи, наші вчені можуть працювати над імунотерапією раку, адаптованою до конкретного типу пухлини. Але імунна система – це дуже складна система. Зростає розуміння того, що ефективна імунотерапія вимагатиме вкрай тривалого підходу, який поєднуватиме лікування, наприклад, променеву терапію, хіміотерапію, препарати направленої дії або інші адаптовані до біології конкретних пацієнтів засоби імунотерапії.

Зараз ми перебуваємо на дуже перспективному етапі в історії лікування раку, коли нарешті ми можемо зрозуміти, як імунна система розпізнає пухлини. З’ясування того, чому імунну систему можна спонукати на відторгнення раку в одних пацієнтів, але не в інших, зараз є основним напрямком стратегії досліджень і розвитку Roche.

Зрештою, мета полягає в тому, щоб розробити персоналізовану імунотерапію раку, тобто схеми лікування, що адаптовані до потреб окремих пацієнтів та які дозволять, імунній системи робити те, для чого вона призначена, щоб подолати внутрішнього ворога.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.