Імунотерапія раку
Понад 50 років компанія Roche розробляє ліки з метою змінити підхід до лікування в онкології. Наразі ми інвестуємо більше, ніж будь-коли, щоб надати персоналізовану імунотерапію людям, хворим на рак.

Виклики

Значення біології

Метою імунотерапії є посилення здатності імунної системи виконувати свою роботу. Розширюючи наше розуміння біології раку та імунної системи, наші вчені можуть працювати над імунотерапією раку, адаптованою до конкретного типу пухлини. Але імунна система – це дуже складна система. Зростає розуміння того, що ефективна імунотерапія вимагатиме вкрай тривалого підходу, який поєднуватиме лікування, наприклад, променеву терапію, хіміотерапію, препарати направленої дії або інші адаптовані до біології конкретних пацієнтів засоби імунотерапії.

Імунна система призначена для розпізнавання та усунення мутованих клітин у здорових людей. Однак з невідомих причин ця природна система нагляду інколи дає збій, і коли це відбувається, може виникнути рак.

Пріоритетний напрям

Персоналізована медична допомога

Зрештою, мета полягає в тому, щоб розробити персоналізовану імунотерапію раку, тобто схеми лікування, що адаптовані до потреб окремих пацієнтів та які дозволять, імунній системи робити те, для чого вона призначена, щоб подолати внутрішнього ворога.

Зараз ми перебуваємо на дуже перспективному етапі в історії лікування раку, коли нарешті ми можемо зрозуміти, як імунна система розпізнає пухлини. З’ясування того, чому імунну систему можна спонукати на відторгнення раку в одних пацієнтів, але не в інших, зараз є основним напрямком стратегії досліджень і розвитку Roche.

Більше історій про онкологію

please be aware that you are leaving this website.