Алгоритм пошуку КВ

Завантажити інструкцію (pdf)

Як знайти детальну інформацію щодо клінічних випробувань, які проводяться в Україні? 

Користуйтеся пошуком на сайті Державного Експертного Центру МОЗ України (ДЕЦ) 

1. Зайдіть на сайт: https://clinicaltrials.dec.gov.ua/

2. Виберіть параметри пошуку: код клінічного випробування («Код КВ») з переліку актуальних клінічних досліджень «Рош» в Україні, або інший відомий Вам параметр, та натисніть курсором по кнопці «Вивести дані»:

3. В залежності від параметрів пошуку, з'явиться інформація про одне чи декілька випробувань. Для отримання більш детальної інформації щодо випробування, яке Вас зацікавило, натисніть курсором по кнопці «Детальніше»:

4. На сторінці КВ, яка відкрилася, серед іншої інформації Ви знайдете його назву, цілі, строки проведення та статус. Вам необхідно впевнитися, що статус КВ «Затверджено Наказом МОЗ» чи «Розпочато КВ в Україні», тобто в ньому може тривати або скоро розпочнеться набір пацієнтів.

5. Ознайомтеся з критеріями включення та невключення  (характеристики, за якими пацієнт може бути залученим до КВ).

6. В переліку «Місця проведення дослідження та відповідальні дослідники»  знайдіть найбільш зручну для Вас установу, до якої Ви зможете звернуться для оцінки можливості участі пацієнта у КВ. 

Наразі Ви маєте інформацію щодо КВ, яке проводиться в Україні, маєте змогу попередньо оцінити можливість участі пацієнта в цьому КВ та дізнатися до якої медичної установи треба звертатися.

Якщо у Вас ще залишаються запитання, Ви завжди можете звернутися до нашої служби медичної інформації.

Інформація про дослідження також наявна на порталі https://forpatients.roche.com/ та сайтах http://www.ClinicalTrials.gov та www.clinicaltrialsregister.eu (англійською мовою).