Roche milestones

Поліпшуємо якість життя пацієнтів вже понад 100 років

Моменти «Рош»

Засновник компанії «Рош» Фріц Хоффманн-Ля Рош був підприємцем-новатором, який був переконаний, що майбутнє належить брендованій фармацевтичної продукції.

1896

1896

Рік заснування і перші успіхи

«Ф. Хоффманн-Ля Рош & Ко. » була створена в той час, коли промислова революція міняла образ Європи. 1 жовтня 1896 року в віці 28 років Фріц Хоффманн-Ля Рош заснував свою компанію як наступницю «Хоффманн, Трауб і Ко.» в Базелі, Швейцарія. Він був одним з перших, хто усвідомив, що промислове виробництво ліків стане основним фактором в боротьбі з хворобами. З того часу «Рош» виросла в одну з провідних світових компаній в сфері охорони здоров'я.

 • First products

  Розробка продукції

  Перші препарати

  Фармацевт Карл Шергес, перший директор компанії з науково-дослідної роботи, разом з хіміком Емілем К. Бареллем продемонстрували наявність йоду в екстрактах щитовидної залози. Це призвело до реєстрації першого патенту «Рош» і публікації перших наукових робіт. Випуск препарату «Айодін» ознаменував початок виробництва серії препаратів для щитовидної залози компанії «Рош».

 • High hopes for wound antiseptic

  Розробка продукції

  Великі надії на антисептик для ран

  «Рош» починає випуск антисептика для ран «Айрол», який був спочатку розроблений «Хоффманн, Трауб і Ко.». Молода компанія покладає великі надії на «Айрол» на ринку Німеччини. «Рош» купує земельну ділянку в розташованій неподалік фермерській комуні Ґренц в Німеччині і будує невелику фабрику з виробництва препарату «Айрол».

1897

1897-1914

Розширення і вихід на міжнародний ринок

Незабаром компанія «Рош» почала розширювати свою діяльність. З 1897 по 1910 роки потужності заводу в Гренцах, Німеччина, були збільшені, і левова частка виробництва була переміщена туди. Фріц Хоффманн-Ля Рош і його новий партнер Карл Меєрвейн змогли в стислі терміни створити мережу торгових представників і дочірніх компаній в Європі та за кордоном. До 1914 року «Рош» вже відкрила офіси в Мілані, Нью-Йорку, Санкт-Петербурзі, Лондоні, Одесі та інших містах.

 • Orange-flavoured success

  Розробка продукції

  Успіх зі смаком апельсина

  «Рош» налагоджує виробництво безрецептурного сиропу від кашлю, який містить активний інгредієнт власної розробки, тіокол. Завдяки смаку апельсина, сироп майже миттєво почав користуватися величезним попитом. У 1898 році він вийшов на ринок під торговою маркою «Сіролін» і продавався протягом понад 60 років.

 • Roche grows quickly

  Інновація

  «Рош» швидко зростає

  Макс Клоетта за підтримки «Рош» виробляє чистий стандартизований препарат наперстянки, що містить всі серцеві глікозиди наперстянки пурпурової. Препарат не містить зайвих домішок і вирізняється однорідною ефективністю. «Рош» починає його випуск під торговою маркою «Дигален» в 1904 році. «Дигален» виявився затребуваним лікарями препаратом і продавався аж до 1964.

  Зі зростанням компанії і розширенням портфеля препаратів, «Рош» починає випуск знеболюючого і снодійного «Пантопон» (1909 р.) і препарату «Седоброл» (1912 р.) для лікування епілепсії і нервових розладів.

 • Cooperation against pain

  Інновація

  Співпраця проти болю

  Герман Салі, глава медичного факультету Університетської клініки Берна, звернувся до Карла Шергеса, директора з науково-дослідної роботи «Рош». Салі пропонує створити комбінований препарат з включенням всіх алкалоїдів опію, який би мав переваги перед окремими сполуками. В результаті обговорень з Салі і проведення широкомасштабних досліджень під керівництвом Шергеса був створений анальгетик «Пантопон». Він вийшов на ринок в 1909 році.

 • Roche expands worldwide

  Розвиток компанії

  «Рош» збільшує присутність на міжнародному ринку

  З 1897 по 1914 рр. «Рош» збільшує свою присутність на світовому ринку. На підприємствах у Базелі, Гренцаху, Мілані, Парижі, Берліні, Відні, Санкт-Петербурзі, Лондоні, Нью-Йорку і Йокогамі працюють понад 700 осіб. У цей період «Рош» прагне налагодити тісну співпрацю з академічними колами і комерційними розробниками. До 1915 року в рамках цієї співпраці були створені всі нові продукти «Рош».

1915

1915-1927

Час кризи

Перша світова війна мала руйнівний вплив на «Рош». Бойкот продукції в Німеччині, ізоляція підприємства в Базелі від заводу в німецькому Гренцаху, втрата російського ринку і активів в результаті революції 1917 року, а також значні втрати через різницю обмінних курсів стали причиною фінансової кризи компанії. В результаті «Рош» була перетворена відповідно до законодавства в компанію з обмеженою відповідальністю. Крім того, в 1920 році «Рош» оплакувала смерть батька-засновника і стратега Фріца Хоффманна. Проблиск надії з’явився з появою результатів класичного дослідження біогенних амінів, проведеного Маркусом Ґуґґенгаймом, яке зміцнило позиції «Рош» в науковому співтоваристві.

 • Fritz Hoffmann dies

  Люди «Рош»

  Смерть Фріца Хоффманна

  Батько-засновник Фріц Хоффманн-Ля Рош помер від хвороби нирок 18 квітня 1920 року, позбавивши «Рош» свого таланту активного підприємця і яскравої людини. «На кожному кроці саме він [Фріц Хоффманн-Ля Рош] визначав напрямок розвитку компанії, ставив перед нею все більш і більш високі й амбітні цілі, продиктовані його баченням, енергією, безпосередністю і неприборканим оптимізмом», - сказав Еміль Барелл на церемонії прощання . Новим виконавчим директором став Барелл.

 • First steps towards synthetic vitamins

  Люди «Рош»

  Перші кроки до синтетичних вітамінів

  MУ 1920 році Маркус Ґуґґенгайм опублікував класичне дослідження біогенних амінів. «Рош» починає просувати на ринку так звану «біохімічну продукцію». Це амінокислоти, пептиди, білки, серцеві глікозити, вітаміни і гормони - всі речовини, які компанія спочатку виробляла для своїх власних дослідницьких проектів. Біохімічні препарати зміцнили позиції «Рош» в науковому співтоваристві. У 1927 році Ґуґґенгайм починає вивчати вітамін В1. Його дослідження включають вивчення екстрактів рисових висівок, завдяки яким «Рош» змогла синтезувати і почати виробляти вітамін B1.

 • Pension fund for employees

  Соціальна діяльність

  Пенсійний фонд для працівників

  У 1921 році створено Beamten- und Arbeiterpensionskasse Roche - пенсійний фонд для службовців і робітників підприємств «Рош». Фонд був створений в честь святкування 25-річчя компанії. Крім того, виконавчий директор Еміль Барелл особисто виділив кошти у спеціальний фонд для подарунків співробітникам, які пропрацювали 25 років.

 • Roche’s first woman executive

  Люди «Рош»

  Перша жінка-керівник

  Аліса Келлер, 30-річна уродженка Базеля, в 1926 році зійшла на борт судна, що прямував до Японії. Доктор філософії в галузі політичної економіки, вона пропрацювала на підприємстві «Рош» в Базелі близько року, перш ніж вона їй було запропоновано місце в Токіо, де компанія відкрила філію в 1925 році. Вона почала свою кар'єру з посади секретаря, вела ділову кореспонденцію, перевіряла правильність документів, а також виписувала рахунки і вела витрати. Повернувшись в 1939 році в Базель, Келлер вже займала керівну посаду: вона стала директором, що в ті часи вважалося сенсаційним досягненням.

 • Strengthening of synthetic production

  Розробка продукції

  Розширення виробництва синтетичних препаратів

  У 1920 році був випущений препарат «Аллонал». Це знеболюючий і снодійний лікарський засіб став першим продуктом, в якому використовувалися поєднання, отримані із застосуванням синтетичної хімії. У Базелі побудована промислова лабораторія для розробки процесів хімічного синтезу.

1928

1928-1944

Вітаміни допомагають подолати кризу

Під керівництвом Еміля К. Барелла «Рош» вдалося подолати кризу. Компанія пережила несподіваний підйом завдяки виробництву вітамінів і знову стала процвітаючою. У «Рош» знову з'явилася можливість розширити свою діяльність і вона почала активну роботу в США, зробивши перші інвестиції в Нью-Йорку і Натлі.

 • Investment in the USA

  Розвиток компанії

  Інвестиції в США

  «Рош» стає тісно в офісі в Нью-Йорку, і компанія вирішує побудувати новий завод в Натлі для виробництва широкого асортименту продукції. Незабаром після переїзду в Натлі в 1929 році, на заводі розпочато випуск місцевої продукції, в тому числі барбітуратів, таких як, наприклад, «Аллонал».

 • Enlargement of Swiss headquarters

  Розвиток компанії

  Розширення головного офісу в Швейцарії

  У Базелі продовжилася робота над новою адміністративною будівлею, яка спроектована архітектором Отто Р. Салвісбергом. Уродженець Берна, Салвісберг на той момент вже заслужив визнання завдяки кільком проектам в Берліні. Побудована в 1935 році, адміністративна будівля 21 вражає своєю елегантною простотою навіть сьогодні.

 • Success story for vitamins

  Розробка продукції

  Успіх у виробництві вітамінів

  Тадеуш Рейхштейн, майбутній лауреат Нобелівської премії 1950, запропонував «Рош» ефективний метод синтезу вітаміну С. Рік по тому компанія випускає перші 50 кілограмів вітаміну С, що ознаменувало початок промислового виробництва вітамінів в «Рош». Почався випуск першого препарату вітаміну С - «Редоксона».

  «Рош» стає провідним постачальником вітамінів, також освоївши промисловий синтез вітамінів А, В1, В2, Е і К1. До 1938 року вітаміни стали основним видом продукції компанії, включаючи «Бенерву» (вітамін B1), «Нестровіт» (полівітаміни), «Бефлавін» (вітамін B2) і «Ефінал» (вітамін E).

1945

1945-1964

Оптимізація та вдосконалення виробництва

Зростання обсягів виробництва і нові виробничі потужності зміцнюють позиції «Рош» як одного з головних виробників вітамінів. Щоб уникнути надмірної залежності від одного виду продукції, «Рош» активізує науково-дослідницьку діяльність. У період з початку 1950-х до середини 1960-х рр. компанія проводить дослідження в найрізноманітніших областях. У результаті портфель «Рош» включав різні ліки: від антидепресантів і протимікробних препаратів до препаратів для хіміотерапії раку. Протягом цього періоду дослідники «Рош» виявляють поєднання класу бензодіазепінів, яке має заспокійливу дію, не викликаючи сонливості.

 • Roche enters the cosmetics sector

  Розвиток компанії

  «Рош» виходить на ринок косметики

  У 1945 році «Рош» створює компанію Panteen Corporation і дочірні косметичні компанії. Чисельність персоналу в компаніях досягає 4 тисяч людей: 1200 працюють в Базелі, і 2000 - в Натлі, США.

 • Tranquilliser production starts

  Розробка продукції

  Запуск виробництва транквілізаторів

  В середині 1950-х років в клінічну практику введено нову група седативних препаратів, відомих як транквілізатори. Повернувшись до роботи над групою сполук, якими він займався раніше, Лео Штернбах отримав можливість розробити бензодіазепіни. Один з них, Ro 5-0690, пізніше був запущений у виробництво як «Лібріум». Транквілізатори незабаром стають одним з найбільш важливих сегментів продукції «Рош». Успіх в цьому напрямку поєднанні з прагненням оптимізувати процес виробництва вітамінів забезпечує період безпрецедентного росту.

 • First anti-cancer drug

  Розробка продукції

  Перший протипухлинний препарат

  У 1962 році «Рош» представляє свій перший протипухлинний препарат. Цей препарат відкрив для компанії можливості в області хіміотерапії раку.

 • Valium a therapeutic success

  Розробка продукції

  Терапевтичний успіх Валіуму

  Виробництво седативного і анксиолитичного лікарського препарату, що належить до сімейства бензодіазепінів, було розпочато в 1963 році. Препарат забезпечив величезний терапевтичний успіх, дозволивши компанії зміцнити свою репутацію в області психотропних препаратів у всьому світі.

 • Expansion worldwide

  Розвиток компанії

  Світова експансія

  У 1963 році «Рош» купує компанію Givaudan S.A., провідного виробника ароматизаторів і ароматів. Givaudan протягом довгих років закуповував у «Рош» проміжні продукти виробництва вітаміну А. Крім того, в 1964 році «Рош» придбала відому французьку парфумерну компанію Roure Bertrand Dupont. До 1965 року чисельність персоналу «Рош» в усіх країнах світу досягла 19 тисяч осіб, в порівнянні з 1953 роком, коли число працівників складало лише 7 тисяч чоловік. При цьому компанія продовжує створювати нові дочірні підприємства по всьому світу, в тому числі в Індії та Мексиці.

1965

1965-1978

Диверсифікація

Завдяки успіху бензодіазепінів, «Рош» отримала можливість диверсифікувати свій портфель продукції. У Швейцарії та США створені відділи біоелектроніки для розробки електронних медичних інструментів. Прагнучи зайняти свою частку в галузі медичних видань, компанія почала реалізацію проектів «Роком» і «Медіковіжн». Покупка компанії із захисту рослин «Д-р Р. Мааг А.Г.» відображає активізацію діяльності «Рош» в галузі агрохімікатів. У Натлі, США, створений новий департамент діагностичної продукції.

Цей період також ознаменував початок участі «Рош» в фундаментальних біомедичних дослідженнях. Компанія засновує Інститут молекулярної біології в Натлі, Базельський інститут імунології та Дослідницький центр в Камакурі, Японія. Величезним потрясінням для компанії стала хімічна аварія на дочірньому підприємстві в Італії.

 • Roche enters diagnostics market

  Розвиток компанії

  «Рош» виходить на ринок діагностики

  Створення в 1968 році департаменту діагностичної продукції ознаменувало вихід «Рош» на новий ринок. Крім розробки нових діагностичних тестів і автоматичних аналізаторів, компанія ставить перед собою завдання створити сервісні лабораторії для проведення клінічних аналізів для лікарень і лікарів приватної практики.

 • Research institutes established internationally

  Розвиток компанії

  Створення науково-дослідних інститутів міжнародного рівня

  У 1968 році в Натлі відкрито Інститут молекулярної біології «Рош». Це - один з перших науково-дослідних центрів компанії. Рік по тому «Рош» відкриває Базельський інститут імунології. Його першим директором став Нільс Кай Ерне, удостоєний згодом Нобелівської премії з медицини.

 • Prix Galien

  Нагороди

  Премія Галена

  Препарат від хвороби Паркінсона бенсеразид отримує премію Галена (1974 г.). Ця нагорода була заснована у Франції за інноваційні та цінні досягнення в області медикаментозної терапії. Це перша з ряду нагород, присуджених лікарським препаратам «Рош», які змінили терапію багатьох захворювань, а також першою з 27 премій, яких були удостоєні інші продукти компанії.

 • Seveso accident

  Катастрофа

  Серйозна аварія

  У 1976 році на заводі, що знаходиться під управлінням дочірньої компанії «Рош» в Севезо, Італія, сталася неконтрольована хімічна реакція. Аерозольна хмара, що містить суміш діоксину та інших хімічних речовин, вийшло за межі заводу, забруднивши місто Севезо і ряд сусідніх населених пунктів. З самого початку «Рош» докладала всіх зусиль для відшкодування збитків, включаючи надання допомоги в ліквідації наслідків катастрофи.

1979

1979-1990

Реформа, концентрація та прозорість

«Рош» починає зміцнювати свою організаційну структуру і рухається до створення окремих підрозділів. Крім того, корпоративна діяльність консолідується шляхом придбання та продажу активів. Після корпоративних змін, «Рош» працює у чотирьох основних бізнес-підрозділах: фармацевтичні препарати, вітаміни та тонкі хімічні речовини, діагностика, ароматами та ароматизаторами.

 • Leap forward in cancer therapy

  Розвиток компанії

  Прорив у лікуванні раку

  У 1980 році Інститут молекулярної біології «Рош» виділив чистий інтерферон альфа. Підприємство «Рош» в Натлі і біотехнологічна компанія Genentech, розташована в південному Сан-Франциско, розпочинають спільний проект з виробництва генно-інженерної версії цієї речовини.

 • Launch of Rocephin

  Розробка продукції

  Початок виробництва цефтриаксону

  Цефтриаксон, антибіотик класу цефалоспоринів, був запущений у виробництво в 1982 році в Швейцарії, всього через чотири роки після його відкриття. До 1987 року продажі препарату перевищили обсяг продажів всіх інших продуктів «Рош». Підрозділ діагностики випускає біохімічний аналізатор довільного доступу Cobas Bio / Mira. На ринок випущений інтерферон альфа-2а (Роферон-А), перший генно-інженерний препарат «Рош».

 • Nobel prizes

  Люди «Рош»

  Нобелівські премії

  Нільс Кай Ерне, перший директор Базельського інституту імунології, удостоєний Нобелівської премії з медицини (1984р.) за фундаментальну наукову роботу в області імунології. Цю нагороду вручають також Сезару Мільштейну та Георгу Келеру, співавторам досліджень моноклональних антитіл.

  Сусуму Тонеґава, дослідник, який працював в Базельському університеті імунології з 1972 по 1981 рік, удостоєний Нобелівської премії з медицини (1987р.) за свою роботу над сегментами генів антитіл. Його фундаментальні відкриття дозволили згодом почати виробництво гуманізованих антитіл.

 • Group structure created

  Розвиток компанії

  Створена структура групи

  Корпоративна структура, сформована в 1986 році, розширюється і зміцнюється. Вона стає основою для окремих операційних підрозділів, які почали відкриватися в 1990 році. Створена холдингова компанія Roche Holding AG; одночасно «Рош» збільшує номінальний акціонерний капітал і кількість акцій на пред'явника. Нова структура відкриває для компанії доступ до міжнародних ринків капіталу.

1991

1991-2000

Міжнародна експансія та інноваційні розробки

Завдяки своїй активній роботі в області досліджень і розробок, «Рош» продовжує впевнено досягати успіхів у створенні терапевтичних рішень, які замінюють дороге лікування і скорочують перебування в лікарні.

 • Rights to PCR strengthen Diagnostics Division

  Розвиток компанії

  Права на ПЛР зміцнюють підрозділ діагностики

  У 1991 році «Рош» отримує права на комерціалізацію лабораторного методу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у Cetus Corporation. Цей метод дозволяє виявляти незначні кількості генетичного матеріалу. Завдяки цьому з'явилася можливість розробки діагностичних тестів для швидкої, чутливої і специфічної діагностики, яку можна використовувати в різних медичних і дослідницьких цілях.

 • Roche drugs tackle HIV and cancer

  Розробка продукції

  Ліки «Рош» для боротьби з ВІЛ і раком - частина 1

  Кілька інноваційних ліків для лікування онкологічних захворювань були розроблені починаючи з середини 1990-х років. Серед них трастузумаб, препарат для лікування HER2-позитивного метастатичного раку молочної залози, і ритуксимаб, призначений для лікування пацієнтів з найбільш поширеною формою лейкозу у дорослих.

 • Roche drugs tackle HIV and cancer

  Розробка продукції

  Ліки «Рош» для боротьби з ВІЛ і раком - частина 2

  Препарат саквінавір, перший інгібітор протеази ВІЛ, був випущений і удостоєний премії Галена в 1999 році. На ринку з'явилися препарати валганцикловіру гідрохлорид і енфувіртід, перші представники нового класу інгібіторів злиття, призначених для лікування ВІЛ. Енфувіртід, який блокує проникнення вірусу в імунну клітину людини, запобігаючи реплікацію ВІЛ, нагороджений премією Галена в 2004 році.

 • Innovation in diagnostics

  Розробка продукції

  Інновації в діагностиці

  Підрозділ діагностики випускає серію продуктів в середині 1990-х років для застосування у всіх областях медичного тестування: біохімічний та імунохімічний аналізатор Cobas Integra; імунохімічний аналізатор Cobas Core II; аналізатор на основі технології ПЛР Cobas Amplicor; інноваційна лінійка продуктів для ефективного і зручного контролю цукрового діабету.

 • Tamiflu

  Розробка продукції

  Препарат для лікування грипу

  Препарат для лікування грипу, що відпускається за рецептом, є пероральним противірусною лікарським препаратом. Він відноситься до класу інгібіторів нейрамінідази. Ці ліки запобігають поширенню вірусу грипу в організмі і призначені для активної боротьби з усіма клінічно значущими штамами вірусу грипу.

 • Syntex joins the Roche Group

  Розвиток компанії

  Syntex входить до складу групи «Рош»

  У 1994 році, зміцнюючи свої позиції на міжнародному і американському фармацевтичному ринку, «Рош» купує корпорацію Syntex зі штаб-квартирою в Пало-Альто (США). У 1995 році компанія перейменована в Roche Bioscience і стає однією з основних науково-дослідних структур групи.

 • Acquisitions increase diversification

  Розвиток компанії

  Нові придбання підвищують диверсифікацію

  З придбанням компанії Boehringer Mannheim в 1998 році «Рош» стала світовим лідером в області діагностики завдяки унікальному портфелю інноваційних продуктів, глибині і різноманітності технологій і широкій географічній присутності. Придбання в 1991 році компанії Nicholas, виробника безрецептурних ліків, зміцнює портфель безрецептурних ліків «Рош», оскільки цей сектор набуває важливого значення в зв'язку зі зростаючою тенденцією до самолікування. Пізніше Nicholas увійде до складу підрозділу лікарських препаратів для споживачів.

 • New research institutions

  Розвиток компанії

  Нові науково-дослідні установи

  У французькому Страсбурзі відкривається Міжнародний центр клінічних досліджень «Рош». Тут здійснюється планування і координація клінічних досліджень компанії, а також підготовка досьє на реєстрацію препаратів в декількох терапевтичних областях. Один з головних науково-дослідних центрів «Рош», розташований в Пенцберзі, Німеччина, розширює свої можливості, відкривши нову будівлю в 1998 році. Після багатьох успішних років досліджень Базельський інститут імунології переключає свою увагу на генетику як основу для розуміння функцій генів і їх ролі в розвитку захворювань.

 • The healthcare “miracle” train

  Соціальна діяльність

  Поїзд здоров'я

  Поїзд «Транснет-Фелофепа», який місцеві жителі назвали «чудо-поїздом», надає медичні, стоматологічні та психіатричні послуги, а також дає базову медичну освіту і санітарну освіта бідним громадам у віддалених районах Південної Африки. Сьогодні цей поїзд, до складу якого в 1994 році входили всього три вагони, перетворився в 600-тонного гіганта з 16 вагонами. Величезний успіх проекту, який «Рош» підтримувала з самого початку, став стимулом, щоб прийняти рішення про запуск другого поїзда, «Фелофепа II» в 2012 році.

2000

2000-2006

Реструктуризація з фокусом на біотехнології

«Рош» входить до числа провідних світових компаній в галузі охорони здоров'я та володіє експертизою в двох основних напрямках - діагностиці та фармацевтиці. Взявши за основу свої досягнення в області біотехнологій, компанія прокладає шлях в майбутнє охорони здоров'я за рахунок інновацій в таких областях, як персоналізована медицина.

 • Focus on two core businesses

  Розвиток компанії

  Акцент на конкретних напрямках

  Щоб зосередити всі свої зусилля на сфері охорони здоров'я, «Рош» продає два підрозділи: підрозділ ароматизаторів і ароматів і підрозділ вітамінів і чистих хімікатів. Підрозділи фармацевтики і діагностики пропонують продукцію, яка охоплює весь спектр медичних послуг, від раннього виявлення і профілактики захворювань до діагностики та лікування. Об'єднуючи сильні сторони і досвід обох підрозділів, «Рош» грає все більш важливу роль у формуванні майбутнього медицини, вносячи свій внесок в розвиток персоналізованого підходу до охорони здоров'я.

 • International research activity

  Науково-дослідні установи

  Міжнародна дослідницька діяльність

  У 2004 році «Рош» стала першою міжнародною компанією в галузі охорони здоров'я, яка створила центр досліджень і розробок в парку високих технологій Чжанцзян в Шанхаї, Китай. Цей центр, який повністю належить і знаходиться під управлінням «Рош», підтримує міжнародну науково-дослідницьку діяльність компанії і зусилля по розвитку бізнесу в Китаї. Центр в Шанхаї є важливим доповненням науково-дослідних підрозділыв групи в США, Японії і Європі.

 • Engagement in the Japanese market

  Розвиток компанії

  Присутність на японському ринку

  «Рош» і Chugai створюють альянс, для того щоб заснувати інноваційну фармацевтичну компанію на другому за величиною фармацевтичному ринку в світі - Японії. Нове підприємство, створене в 2002 році в результаті злиття компаній «Ніппон Рош» і Chugai і отримало назву Chugai Pharmaceutical Co., Ltd., є 5-й найбільшою фармацевтичною компанією в Японії. Chugai Pharmaceutical спеціалізується на рецептурних лікарських препаратах і розвитку біотехнологій.

 • Helping children in need

  Соціальна діяльність

  Допомога нужденним дітям

  У 2003 році співробітники «Рош» організували Roche Children’s Walk «Марш на допомогу дітям» з метою збору коштів для дітей-сиріт з ВІЛ / СНІДом в Африці. Сьогодні ініціативу підтримують більш ніж в 100 населених пунктах по всьому світу. Щороку в ній беруть участь близько 50 000 співробітників компанії.

 • Fighting cancer

  Розробка продукції

  Боротьба з раком

  Препарат компанії "Рош" є першим представником інноваційного класу препаратів для лікування метастатичного колоректального раку. Препарат вийшов на ринок в 2004 році, цей антиангіогенний агент відрізняється від інших препаратів, які використовуються для лікування даного типу раку, запобігаючи утворенню нових кровоносних судин для живлення пухлини.

  Випущенний препарат нового класу для лікування онкологічних захворювань. Цей пероральний препарат діє шляхом пригнічення активності специфічного ферменту (тирозинкінази), частини рецептора епідермального фактора росту людини, сигнального шляху, який грає ключову роль у формуванні і розвитку багатьох видів злоякісних новоутворень.

 • Responsible business practices acknowledged

  Розвиток компанії

  Визнання відповідального підходу в бізнесі

  У 2004 році компанія «Рош» була визнана лідером серед компанії в галузі охорони здоров'я згідно індексу стійкості Доу-Джонса і за індексом стійкості Доу-Джонса STOXX. Раніше «Рош» котирувалася по британському індексу FTSE4Good, який вимірює корпоративну ефективність відповідно до прийнятих стандартів соціальної відповідальності. Включення компанії «Рош» в ці найважливіші індекси свідчить про її прихильності відповідальній ділової практиці і створенню стійкої довгострокової цінності.

 • New technology acquired

  Розвиток компанії

  Придбання нових технологій

  У 2005 році «Рош» придбала швейцарську компанію GlycArt Biotechnology, розробника унікальної технології для підвищення ефективності антитіл. Це дозволило посилити експертизу «Рош» в дослідженнях терапевтичних антитіл. Терапевтичні антитіла специфічно зв'язуються з певними молекулами і тим самим перешкоджають тому, щоб вони викликали хворобу. Вони також направляють імунну систему пацієнта конкретно на антигенні структури які викликають захворювання, щоб сприяти їх руйнуванню.

 • Global collaboration

  Соціальна діяльність

  Міжнародна співпраця

  У 2005 році «Рош» стає одним з членів-засновників Міжнародного комітету Червоного Хреста, Групи корпоративної підтримки. «Рош» приєднується до низки інших компаній, які зміцнили партнерство для надання довгострокової стратегічної підтримки гуманітарної місії Червоного Хреста.

 • Global leadership in biotechnology

  Розвиток компанії

  Світове лідерство в біотехнологіях

  У зв'язку з постійно зростаючим попитом на інноваційні ліки «Рош» розширює виробничі потужності для випуску біотехнологічних продуктів в Базелі і Пенцзберзі, Німеччина. На нових підприємствах виробляються субстанції для протипухлинних препаратів бевацизумаб і трастузумаб, що відносяться до групи терапевтичних агентів, відомих як моноклональні антитіла.

2007

з 2007-року по теперішній час

На шляху до персоналізованої медицини

Завдяки сфокусованності на інноваціях і біотехнологіях компанія змогла домогтися значного прогресу в розробці діагностичних методів і ліків, націлених на молекулярні мішені. В результаті багато захворювань можна діагностувати на ранніх стадіях і почати більш цілеспрямоване лікування. Після завершення інтеграції з лідером в області біотехнологій компанією Genentech у 2009 році «Рош» придбала інших ключових гравців в галузі біологічних досліджень, секвенування генів і діагностики тканин. Таким чином «Рош» розширила свій доступ до інновацій і нових технологій, орієнтуючись на більш таргетні методи лікування, які у підсумку забезпечують практичну реалізацію персоналізованої медичної допомоги.

 • Acquisitions bring new diagnostic technologies

  Розвиток компанії

  Придбання і нові діагностичні технології - частина 1

  У 2007 і 2008 роках завдяки кільком ключовим угодам з купівлі, підрозділ діагностики «Рош» отримав доступ до важливих технологій.

  BioVeris дозволив розширити можливості компанії в області імунохімії, охоплюючи нові сегменти, такі як розвиток медико-біологічні науки, пошук ліків, розробка ліків і клінічні випробування.

  NimbleGen надав доступ до ДНК-мікрочіпи, які широко використовуються в якості інструментів для досліджень і розробок в фармацевтиці.

 • Acquisitions bring new diagnostic technologies

  Розвиток компанії

  Придбання і нові діагностичні технології - частина 2

  Біотехнологічна компанія 454 Life Sciences надала доступ до нових поколінь секвенування і технології 454 Sequencing для діагностики in-vitro. Придбання компанії Ventana Medical Systems, лідера в області діагностики швидкозростаючих тканин, дозволило «Рош» розширити портфель рішень для діагностики і зайняти провідні позиції в світі як в області систем діагностики in vitro, так і терапії онкологічних захворювань.

 • Meeting medical challenges through personalised healthcare

  Розвиток компанії

  Рішення завдань охорони здоров'я за допомогою персоналізованої медицини

  Спираючись на унікальне поєднання сильних позицій в області фармацевтики і діагностики і глибоке розуміння молекулярної біології, «Рош» ставить персоналізовану медицину в основу своєї бізнес-стратегії. Персоналізована медицина розглядається як ключовий фактор, що забезпечує необхідність створення клінічно диференційованих ліків. Маючи в своєму розпорядженні фармацевтичні препарати та засоби діагностики, обидва підрозділи компанії співпрацюють на найпергших етапах досліджень, для того щоб визначити оптимальні лікарські препарати і групи пацієнтів, які отримають максимальну користь від нових ліків.

 • Integration with Genentech

  Розвиток компанії

  Інтеграція з Genentech

  Компанія Genentech входить до складу групи компаній «Рош» в 2009 році. Genentech, яка вважається засновником біотехнологічної галузі, підтримувала тісні зв'язки з «Рош» протягом усього свого існування. Об'єднання портфелів Genentech і «Рош» дозволило створити найбільшу в світі біотехнологічну компанію, орієнтовану на використання генетичної інформації для розробки ліків для пацієнтів з серйозними або захворюваннями що що загрожують життю. Інноваційний потенціал посилюється завдяки обміну інтелектуальною власністю і технологіями при збереженні різноманітності дослідницьких підходів.

 • Tissue diagnostics strengthened

  Розвиток компанії

  Розвиток діагностики тканин

  Компанія «Рош» придбала американську компанію Ventana Inc. у 2008 році. Це компанія, що спеціалізується на діагностиці тканин, виробляє діагностичні прилади і системи реагентів для використання в клінічній гістології та пошуку нових діючих компонентів. Це придбання дозволило істотно розширити діагностичний портфель «Рош».

 • New ways of treating arthritis

  Розробка продукції

  Нові способи лікування артриту

  Новий препарат є першим у своєму класі гуманізуване антитіло до рецептора IL-6, механізм дії якого забезпечує новий підхід в лікуванні ревматоїдного артриту у дорослих. Препарат був схвалений в Європейському Союзі, США та інших країнах в 2009 і 2010 роках, а вперше він був зареєстрований компанією Chugai в Японії в 2005 році.

 • Recognition for sustainable business practices

  Соціальна діяльність

  Визнання відповідального підходу в бізнесі

  У 2007 році «Рош» отримує перший приз Financial Times Citi Private Bank Environment Award за найзначніше зниження викидів вуглекислого газу великим підприємством як на європейському, так і на глобальному рівні. У 2010 році «Рош» визнана найбільш стійкою медичною компанією в світі. Вперше визнана лідером в сфері охорони здоров'я за Індексом стійкості Доу-Джонса, «Рош» продовжує отримувати цей приз і в наступні роки.

 • New high-performance diagnostics system

  Розробка продукції

  Нова високопродуктивна система діагностики

  У 2009 році починається випуск діагностичної системи Cobas 8000. Її модульні компоненти можна комбінувати різними способами для формування високопродуктивних тестових ліній. Система призначена для лабораторій з високим робочим навантаженням і може обробляти 8,4 тисяч тестів на годину.

 • Breakthrough treatment of melanomas

  Розробка продукції

  Прорив в лікуванні меланоми

  Випуск на ринок у 2011 році першого спеціалізованого лікарського засобу для лікування раку шкіри з мутацією гена BRAF V600 знаменує собою прорив в лікуванні цього серйозного онкологічного захворювання. Препарат розроблений одночасно з супутнім тестом, який забезпечує швидке виявлення мутації BRAF V600. Крім того, «Рош» випускає на ринок перший тест на вірус папіломи людини (ВПЛ), що дозволяє виявити рак шийки матки. Продукт удостоєний премії Галена в 2013 році як кращий діагностичний тест.

 • New office tower rises in Basel

  Розвиток компанії

  Нова висотна офісна будівля в Базелі

  У травні 2013 року був закладений перший камінь в фундамент 41-поверхового офісного будинку в Базелі. Відомої як «Корпус №1», ця висотка була спроектована компанією Herzog & de Meuron і відповідає архітектурній традиції «Рош». Будівля проектувалася таким чином, щоб задовольняти зростаючий попит на робочі місця компанії в Базелі, де офісна площа коштує дорого. З 2015 року в Корпусі №1, який має висоту 178 метрів і є найвищою будівлею в Швейцарії, працює близько 2 тисяч співробітників.

 • Purpose Statement

  Розвиток компанії

  Програмна заява про цілі компанії

  «Рош» опублікувала в усіх країнах світу нову заяву про цілі компанії, яка об'єднує і надихає: Робимо сьогодні те, що пацієнтам знадобиться завтра (англ. Doing now what patients need next).

 • New active ingredients in the fight against cancer

  Розробка продукції

  Нові молекули в боротьбі з раком

  У 2012 і 2013 роках «Рош» випускає серію інноваційних препаратів для лікування деяких типів онкологічних захворювань: новий інгібітор сигнального шляху, який був спочатку схвалений для лікування базальноклітинного раку; препарат призначений для лікування хронічного лімфолейкозу; препарати перші кон'югати антитіл, розроблені «Рош», які ознаменували собою появу двох нових методів лікування HER2-позитивного раку молочної залози.

 • New tests to detect cancer

  Розробка продукції

  Нові тести для виявлення раку

  Компанія «Рош» випустила кілька нових тестів для діагностики різних типів онкозахворювань, які забезпечать більш ефективне лікування пухлин в майбутньому. У їх числі цитологічний тест CINtec PLUS для повністю автоматизованого кліткового скринінгу раку шийки матки. Він також дозволяє виявити випадки захворювання, які не можна ідентифікувати тільки при використанні PAP-тесту.

Ми пишаємося своїми минулими і теперішніми досягненнями, але те, що нас дійсно надихає, так це наше майбутнє.
Северин Шван, головний виконавчий директор Групи «Рош»