Служба медичної інформації

Мета нашої служби - надання точної, об'єктивної і науково-обґрунтованої медичної інформації про препарати компанії «Рош» для фахівців охорони здоров'я України.

За запитом проводиться пошук даних в опублікованій медичній літературі і надається узагальнена відповідь, заснована на принципах доказової медицини. Для швидкого і якісного надання медичної інформації використовується бібліотека літературних оглядів, яка постійно оновлюється.

Зверніть увагу, що надана інформація може містити дані про спосіб застосування лікарського препарату, який не зазначено у затвердженій на території України документації щодо його застосування.

Компанія «Рош» не рекомендує використовувати свої препарати з будь-якого показання, дозуванні або способу введення, яке не вказано в затвердженій на території України інструкції по застосуванню лікарського препарату.

Повна інформація про препарат, включаючи показання, протипоказання, запобіжні заходи, побічні ефекти і особливі вказівки, представлена ​​в затвердженої МОЗ України інструкції по застосуванню лікарського препарату.

Фахівцям охорони здоров'я може бути надана наступна інформація по препаратам компанії «Рош»:

  • Літературні огляди і окремі наукові публікації

  • Інформація про поточні клінічні дослідження компанії «Рош»

  • Результати опублікованих клінічних досліджень

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію про препарат «Рош», будь ласка, надішліть нам запит, заповнивши електронну форму на цій сторінці.

Чекаємо на ваші запитання!

 

1000 characters left

Згода на збір та обробку персональних даних. Відправляючи дане повідомлення, я, відповідно до чинного законодавства України в сфері захист персональних даних, надаю свою згоду компанії ТОВ «Рош Україна» та уповноваженим нею особам на обробку* моїх персональних даних, наданих мною в моєму повідомленні, у способи та строки, визначені законодавством України. Такі персональні дані можуть включати (але не обмежуються): прізвище, ім'я, дату народження; стать; паспортні дані; е-mail, номери засобів зв’язку, інші дані, які підтверджують мою ідентифікацію. Підтверджую, що ці дані надаються мною добровільно, безумовно та обробляються компанією ТОВ «Рош Україна» (та/або уповноваженими нею особами) за допомогою автоматизованих, інформаційно-телекомунікаційних та інших способів з метою реалізації відносин у сфері інформаційної безпеки, відносин у сфері охорони здоров'я, аналізу направленого мною запиту/повідомлення, для направлення відповіді мені на отриманий від мене запит, для внутрішнього аналітично-статистичного обліку, забезпечення реалізації визначених законодавством та іншими внутрішніми документами підприємства. Будь-яка обробка моїх персональних даних відповідно до мети, зазначеної вище, у тому числі передача моїх персональних даних будь-яким третім особам (включаючи нерезидентів), не потребують моєї окремої згоди або окремого сповіщення про таку обробку з боку ТОВ «Рош Україна» та уповноважених нею осіб. Дана згода діє безстроково та може бути відізвана шляхом надіслання письмової заяви на адресу ТОВ «Рош Україна». Цим підтверджую, що мене повідомлено про мету збору, обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також мені відомо про мої права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». *Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею, у т.ч. третім особам), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу.