Про Рош Діагностикс

Про нас


Наша компанія є членом глобальної групи за рівнем капіталу, орієнтованою на впровадження інноваційних рішень лабораторної медицини. Ми працюємо багато років і є одним з провідних роботодавців на світовому ринку діагностики. Ми розробляємо та впроваджуємо діагностичні рішення, які є відповіддю на поточні проблеми і водночас готові до майбутніх потреб.


Пропонуємо комплексні та індивідуальні рішення у сфері діагностики in vitro. Фокусуємо наші інтереси на багатьох областях, включаючи клінічну біохімію і імунохімію, гемостаз, молекулярну і тканинну діагностику, секвенування наступного покоління, рішення для тестування на місці, самотестування пацієнтів. Ми розробляємо і реалізуємо концепції для автоматизації лабораторних процесів, а також надаємо ряд ІТ-рішень, які допомагають приймати важливі рішення, пов'язані з управлінням зразками і ефективною роботою аналізатора.

Відділ Рош Діагностика в Україні

Відділ Рош Діагностика в Україні, що входить до складу ТОВ «Рош Україна» з 2013 року, представлений відділом сервісного обслуговування та коменрційним відділом.


До складу відділу сервісного обслуговування Рош Діагностики України входять висококваліфіковані інженери та інженери - лаборанти, що здійснюють технічне налаштування та обслуговування обладнання торгової марки cobas, виробництва Roche, а також супроводження та навчання персоналу роботі із зазначеним обладнанням. Комерційний відділ відповідає за поглиблення співпраці з українськими лабораторіями щоб запропонувати найсучасніші рішення в лабораторній діагностиці. Завдяки тривалому тісному співробітництву з лікувальними установами, пацієнтськими і громадськими організаціями за останні роки вдалося наблизити рівень надання медичних і лабораторних послуг в Україні до рівня світових стандартів.


Наймасштабніші проекти, які були нещодавно успішно реалізовані, це оснащення стратегічних лабораторій Служба Крові та Центрів з профілактики та боротьби зі СНІДом.


Команда Рош Діагностики в Україні, перебуваючи в постійному контакті зі співробітниками лабораторій, провідними фахівцями в сфері лабораторної діагностики та лікарями-клініцистами, в своїй щоденній роботі прагне до вдосконалення лабораторної служби, підвищуючи рівень діагностики в Україні.

12386918274

Ми працюємо для пацієнтів

Основою нашої діяльності є пацієнти і їхні потреби, тому ми концентруємо наші зусилля на створенні та впровадженні інноваційних тестів та лабораторних рішень. Ми робимо все можливе, щоб наша пропозиція була доступна якомога більшій кількості пацієнтів.

Innovation DNA

Інноваційність

Майбутнє за персоналізованою охороною здоров'я, яка заснована на розвитку наукових знань та інноваційних рішень для пошуку, створення і впровадження нових методів лікування на ринку. Протягом багатьох років ми інвестуємо в наукові дослідження і розробки, які є важливим пунктом на карті глобальних інвестицій Рош.

partnership

Ми будуємо партнерство

Ми переконані, що кращі медичні рішення народжуються на стику різних галузей знань та різних компетенцій і є результатом обміну досвідом між усіма зацікавленими сторонами. Ми створюємо партнерські відносини з науковими та медичними товариствами, організаціями пацієнтів та рядом інших різних установ. Завдяки поєднанню наших знань і навичок з досвідом наших партнерів, можна створити унікальний простір для розвитку інновацій.

Наші ключові напрямки