Онкологія

Наші дослідники дотримуються суворого системного підходу до розуміння біології раку та відкриття ліків.

Виклики

Ми досягли значного прогресу в нашому розумінні раку, але потрібно зробити ще більше.

Історично рак розглядався як одне захворювання, але тепер ми знаємо, що існує понад 200 різних типів (1), кожен з яких має різні характеристики, швидкість росту та стадії прогресування. Є деякі типи та підтипи раку, як і раніше, важко піддаються лікуванню, а результати лікування - прогнозуванню. У поєднанні зі зростанням і старінням населення, а також новими факторами, що виникають (зміни складу та характеру їжі, навколишнього середовища, поява нових факторів впливу тощо), це може становити дедалі більший тягар для суспільства.

Наше головне бачення — запобігти раку в усіх його формах і знайти ліки від нього. Оскільки цього не можна досягти будь-яким поодиноким втручанням, ми прагнемо всебічно зрозуміти хворобу, її складність і вплив на пацієнтів. Забезпечуючи нашим дослідникам свободу досліджувати передові досягнення науки та технологій, ми поглиблюємо наше розуміння біології та імунології раку, щоб швидше втілити це бачення в реальність.

Пріоритетний напрям

Протягом понад 50 років ми розробляємо інноваційні ліки та засоби діагностики, які допомагають запобігати, виявляти, діагностувати, лікувати та контролювати рак. Ми прагнемо змінити життя людей, хворих на рак, а також тих, хто їх підтримує. Таким чином, ми зосереджені на просуванні прогресу в профілактиці раку, підвищенні обізнаності про захворювання, розробці інноваційних скринінгових і діагностичних технологій, а також на покращенні нашого розуміння хвороби та її причин. Завдяки нашим фармацевтичним і діагностичним напрямкам під одним дахом, а також потужній системі наукових досліджень і розробок, ми маємо кращі можливості для надання персоналізованої медичної допомоги.

Джерела:

1. https://www.cancerresearchuk.org/what-is-cancer/how-cancer-starts/types-of-cancer режим доступу 20.04.23

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche