Рак молочної залози
Рак молочної залози – надзвичайно складне захворювання. Наші дослідження та рішення спрямовані на подальше зрозуміння раку молочної залози та покращення результатів для всіх, хто страждає на цю хворобу.

Виклики

Існує багато типів і підтипів раку молочної залози, що означає, що кожний пацієнт має індивідуальні особливості і тому потребує індивідуального підходу до лікування. Ці пухлини є складними та прогрес у розробці нових методів лікування був повільним. Хіміотерапія залишається стандартом лікування цього типу захворювання.

Незважаючи на значний прогрес на сьогоднішній день, у деяких пацієнтів хвороба повертається в довгостроковій перспективі, тому існує критична потреба продовжувати оптимізувати лікування раку молочної залози на ранніх стадіях і робити більше, щоб запобігти розвитку захворювання до прогресуючої невиліковної стадії. Поєднуючи фармацевтичну науку, потужні діагностичні, цифрові та геномні можливості, ми можемо впроваджувати інновації та розробляти варіанти лікування, адаптовані до потреб кожної людини. Наші передові діагностичні рішення, і особливо використання тестування біомаркерів, наближають нас до досягнення нашої довгострокової амбіції пропонувати пацієнтам персоналізовані підходи до лікування. Це було величезним викликом, але безперервні дослідження цієї непростої хвороби нарешті принесли плоди.

Пріоритетний напрям

Ми вважаємо, що є можливості для покращення результатів лікування для людей з раком молочної залози. Наша увага зосереджена на визначенні нових цілей, вдосконаленні та вивченні підходів до імунотерапії та дослідженні нових комбінацій лікування.

Прогрес у технології штучного інтелекту спричинив революцію в діагностиці, надаючи медичним працівникам більш точні відповіді та дозволяючи їм надавати своїм пацієнтам ширший спектр варіантів лікування. Існуючі та нові варіанти лікування дають надію тим, хто живе з раком молочної залози.

Більше історій про онкологію

please be aware that you are leaving this website.