Відео «Рош за 60 секунд»

A pioneer in healthcare

Новатор в галузі охорони здоров'я

З моменту заснування в 1896 році в швейцарському Базелі наша компанія прагне покращувати життя людей. Сьогодні «Рош» створює інноваційні ліки та діагностичні тести, які допомагають мільйонам пацієнтів у всьому світі.
Детальніше

The frontrunner in personalised healthcare

Лідер у персоналізованій медицині

«Рош» однією з перших вивела на ринок ліки для терапії спрямованої дії. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути одним з лідерів в області персоналізованої медицини. Дві третини наших R&D проектів розробляються з застосуванням супутньої діагностики.
Детальніше

The world’s largest biotech company

Найбільша в світі біотехнологічна компанія

Наш портфель включає 17 біофармацевтичних лікарських препаратів, а більше половини сполук, що розробляються створені за допомогою біотехнологій.
Детальніше

The global leader in cancer treatments

Глобальний лідер в лікуванні раку

Уже понад 50 років ми перебуваємо в авангарді досліджень і лікування онкологічних захворювань, пропонуючи ліки для лікування раку молочної залози, раку шкіри, раку товстої кишки, раку яєчників, раку легені та інших видів злоякісних новоутворень.
Детальніше

The leading provider of in vitro diagnostics

Провідний постачальник послуг діагностики in vitro

Наші діагностичні рішення допомагають лікарням і лабораторіям швидко і надійно надавати лікарям вичерпну інформацію, яка допомагає проводити ефективну терапію і відповідати потребам пацієнтів.
Детальніше

A committed investor in innovation

Інвестор в інновації

Щорічно ми інвестуємо в дослідження і розробки близько 11 млрд швейцарських франків, тому що інновації - це наша життєва сила. Наші витрати на R & D є одними з найбільших в усьому світі не тільки в галузі охорони здоров'я, а й інших секторах економіки.
Детальніше

An extraordinary workplace

Унікальний роботодавець

Наша команда налічує більше 90 000 людей, які працюють більш ніж в 100 країнах світу. Співробітники компанії і зовнішні рейтингові агентства оцінюють «Рош» як привабливого роботодавця.
Детальніше

A sustainable company

Стійка компанія

Протягом багатьох років наша компанія утримує звання лідера в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса.
Детальніше