Сфери діяльності

Відкрийте для себе наші комплексні рішення
та широкий спектр спеціалізованих медичних виробів.Секвенування нового покоління

Секвенування нового покоління

Нові набори AVENIO для солідних пухлин, зафіксованих у формаліні та залитих парафіном, разом з наборами AVENIO для аналізу вцДНК забезпечують надзвичайно нестійкий розчин, призначений для геномного профілювання, часового моніторингу та аналізу сумісності мутацій у солідних тканинах та плазмі.

Детальніше

Неінвазивне пренатальне тестування

Неінвазивне пренатальне тестування

НІПТ (Неінвазивне пренатальне тестування) забезпечує отримання точної інформації про вірогідність генетичних дефектів, які можуть вплинути на здоров’я дитини. Неінвазивне пренатальне дослідження може виконуватись, починаючи з 10 тижня вагітності.

Детальніше

Молекулярна діагностика

Молекулярна діагностика

Молекулярні системи та тести «Roche Diagnostics» свідомо обираються та використовуються у діагностичному тестуванні, від скринінгу донорів крові, вірусної та мікробіологічної діагностики, до тестів скринінгових тестів ВПЛ, тестів для визначення генних мутацій, що використовуються в онкології та швидкої молекулярної діагностики респіраторних патогенів, які виконуються поруч з пацієнтами у лікарняних палатах.

Детальніше

Дослідження за місцем лікування - ДМЛ (POCT)

Дослідження за місцем лікування - ДМЛ (POCT)

Мета досліджень за місцем лікування (ДМЛ), що пропонуються Рош Діагностикс – допомогти як медичним працівникам, так і пацієнтам досягти оптимальних клінічних та медико-економічних результатів шляхом надання надійних, інтегрованих і простих у використанні рішень з діагностики за межами центральної лабораторії.

Детальніше